Aile Katılım Proje Çalışması

Hayatta her şey birbiriyle bir şekilde bağlantıdadır. Yıllık planda uygulamaya karar verdiğimiz her konunun birbiriyle olan bağlantısını anlatıyoruz öğrencilerimize projeler aracılığıyla. Örneğin "Kutularla" evimizin bir kutu gibi olduğu, kutların içinde hediye aldığımızı, belki bizim bilmediğimiz binlerce çeşit kutu bulunduğunu, kutuları üst üste koyunca bir apartman , yan yana koyunca bir tren gibi olduğunu, aslında kutuların hayatımızda ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu bu kutular projesi sayesinde fark ettik. Daha fark etmediğimiz kim bilir neler var neler hayatımızda; işte projeler hayatı fark etmemizi sağlıyor. Velilerimiz proje çalışmalarına uygulamalı olarak katılmakta ve yapılan çalışmalara aktif olarak dahil olmaktadırlar

jjj

llll

Çorum da 1200 m2 lik kapalı alanda hizmet veren atlıkarınca kreş ve gündüz bakımevinde çocuklar eğlenirken öğreniyor ve yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

Öğrenci Velillerimizin bizim hakkımızdaki düşüncelerini burada bulabilirsiniz. Lütfen Sizde düşünce veya eleştirilerinizi bize iletin.

  

Tasarım ve Uygulama : Ümit ULUSOY
Her Hakkı Saklıdır - 2012