Servis İmkanı

Öğrencilerimizin okula problemsiz ve güvenli bir şekilde gidip gelebilmesi için araçlarımızda eğitimli servis hostesi görev yapmaktadır. Öğrencilerimiz evlerinin önünden alınarak okul çıkışında yine evlerinin önüne bırakılmaktadır. Koltuk sayısı kadar öğrenci taşıyan araçlarımızda her koltukta emniyet kemeri bulunmakta olup öğrencilerin emniyet kemerlerini takmaları zorunludur. Servis şoförlerimiz, trafik mevzuatında öngörülen hız limitleri ile trafik işaret ve levhaları konusunda bilgili ve özenlidir. Araçlarımızda otomatik kapı, ilk yardım çantası, yangın söndürücü, deprem çantası bulunmaktadır. Ayrıca her sürücüde cep telefonun bulunması zorunlu olup, ailenin izni ve idarecinin onayı olmadan öğrencilerin güzergah dışı bir yerde bırakılmamasına dikkat edilmektedir. Bununla beraber okul idaresi, hostes ve servis şoförü ile ayda bir toplantı yapmaktadır. Öğrencilerimizin ders saatine geç kalmamaları için servislere bekletilmeden bindirilmelerini rica ederiz.

Çorum da 1200 m2 lik kapalı alanda hizmet veren atlıkarınca kreş ve gündüz bakımevinde çocuklar eğlenirken öğreniyor ve yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

Öğrenci Velillerimizin bizim hakkımızdaki düşüncelerini burada bulabilirsiniz. Lütfen Sizde düşünce veya eleştirilerinizi bize iletin.

  

Tasarım ve Uygulama : Ümit ULUSOY
Her Hakkı Saklıdır - 2012