Misyonumuz

Çocukların kendi öğrenme gereksinimlerinin farkında olması. Öğrenci merkezli olması Öğrenmeyi öğretmeyi amaçlaması Öğrenmenin ilgi çekici ve eğlenceli kılınması Uygulamaya yönelik deneyimleri içermesi Çocukların deneyimleri, olgunlaşma hızları, ilgi alanları, gereksinimleri, öğrenme stilleri ve aile yapılarının farklılığı dikkate alınarak eğitim programının hazırlanması Çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak bireysel hedeflerin belirlenmesi Çocukların kendi hızlarında ve kendi öğrenme gereksinimleri doğrultusunda ilerlemelerinin sağlanması Portfolyo uygulaması ile çocukların kendi kişisel gelişimlerini takip etmelerinin sağlanması Merak uyandıran ortamlar hazırlanarak öğrenmeye karşı ilginin artırılması Çocuğun öğrenme bilincinin, kendine ait olduğunun kazandırılması

Çorum da 1200 m2 lik kapalı alanda hizmet veren atlıkarınca kreş ve gündüz bakımevinde çocuklar eğlenirken öğreniyor ve yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

Öğrenci Velillerimizin bizim hakkımızdaki düşüncelerini burada bulabilirsiniz. Lütfen Sizde düşünce veya eleştirilerinizi bize iletin.

  

Tasarım ve Uygulama : Ümit ULUSOY
Her Hakkı Saklıdır - 2012