Vizyonumuz

Çocuğun ve ailesinin etkin katılımını sağlamak esastır. Çocuğa verilen eğitim onun gereksinimlerine uygun olmalıdır Çocukların gereksinimlerini karşılamak amacıyla demokratik eğitim anlayışına uygun eğitim ortamları hazırlanır Çocukların Türkçeyi doğru ve güzel konuşmalarına gereken önem verilir Eğitim çocuğun bildiklerinden başlar ve deneyerek öğrenmesine olanak tanır Eğitimde çocuğun kendine saygı ve güven duyması sağlanır, özdenetim kazandırılır Çocuklarla iletişimde kişiliğini zedeleyici şekilde davranılmaz, baskı ve kısıtlamalara yer verilmez Çocukların bağımsız davranışlar geliştirmesi desteklenir Yardıma gereksinim duyulduğunda yetişkin desteği, rehberliği ve güven verici yakınlığı sağlanır Çocuğun kendisine ve başkasının duygularını fark etmesi desteklenir

Çorum da 1200 m2 lik kapalı alanda hizmet veren atlıkarınca kreş ve gündüz bakımevinde çocuklar eğlenirken öğreniyor ve yeteneklerini ortaya çıkarıyor.

Öğrenci Velillerimizin bizim hakkımızdaki düşüncelerini burada bulabilirsiniz. Lütfen Sizde düşünce veya eleştirilerinizi bize iletin.

  

Tasarım ve Uygulama : Ümit ULUSOY
Her Hakkı Saklıdır - 2012